Миропільська громада
Романівський район, Житомирська область

В КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів" пройшла низка заходів ло Дня козацтва та Дня захисника України

На честь минувшого свята – Дня козацтва та Дня захисника України в КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів" пройшла низка заходів: спортивне змагання «Козацький гарт» для учнів молодших класів, квест-гра для учнів 5-7-их класів «Незвичайні пригоди козаків», змагання серед учнів 8-11-их класів «Нащадки козацької слави».

Отримали масу задоволення, розважились, побешкетували учні молодших класів.
Учні середніх класів, взявши участь у квест-грі, створили такі команди:
5 клас – «Золота булава», 6 клас – «Соколи», 7 клас – «Козаки та козачки». Єдиний день, коли учням було дозволено бігати по школі (в цілях гри) це було сьогодні, і діти в повну міру скористались цією можливістю, всі чудово попрацювали! В результаті, перемогу здобули учні 6 класу, команда «Соколи», друге місце вибороли семикласники («Козаки та козачки») і почесне третє місце отримали учні 5-го класу («Золота булава»).
Старшокласники також даремно часу не гаяли і провели спортивне змагання «Нащадки козацької слави»: бігали, стрибали, перетягували канат, показували свої інтелектуальні здібності, боролись в армреслінгу. В результаті перемогли учні 10-го класу, друге місце вибороли 11-тикласники, третє місце у 8-го класу і четверте здобули 9-тикласники. 
Вітаємо усіх переможців заходів! Дякуємо за вашу спритність, енергійність та активність! Наснаги вам та подальших перемог!
Щиро дякуємо організаторам: заступнику з виховної роботи – Нікончук Світлані Леонідівні, педагогу-організатору – Бабич Наталії Миколаївні, міністру культури учнівського самоврядування школи, учню 10-го класу – Рибарчуку Данілу.« повернутися до списку новин