Спортивна розвага “Козацькі забави” в Миропільському ЦРД

Дата: 18.10.2018 12:25

Спортивна розвага “Козацькі забави” в Миропільському ЦРД

14 жовтня в Україні відзначається  День захисника України, День українського козацтва. Це свято – данина всім козакам, захисникам, які зробили величезний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності.

Про козаків написано багато наукових книг і художніх творів, знято фільмів. Про козацький рід і його ватажків говориться в урочистій пісні нашої держави – Державному Гімні України. У Миропільському ЦРД  17.10.2018 року відбулася спортивна розвага  “Козацькі забави”. Під час розваги інструктор з фізичного виховання Беркута А.О.  та вихователь Бабій О.В., яка чудово виконала роль Козака, надали багато інформації дітям про життя козаків. Весела розминка з гімнастичними палками налаштовувала всіх на позитивний настрій та цікаві змагання.  Упродовж розваги діти продемонстрували свої козацькі вміння в таких конкурсах: «Дружні козаки», «Вправні вершники», «Силачі», «Козацька рада», «Хто сильніший?». Тож в Україні підростає гідна козацька зміна. Свято пройшло організовано, весело, цікаво та викликало позитивні емоції у присутніх.