Миропільському ЦРД відбувся  семінар-практикум для педагогів

6 листопада 2018 року в Миропільському ЦРД відбувся  семінар-практикум для педагогів на тему «Сучасні підходи до організації роботи з формування навичок безпечної поведінки у дошкільників».

Роботу семінару було організовано у формі гри по блоках: практично-презентаційний та інформаційно-теоретичний. Педагоги закладу  підвищили фаховий рівень щодо використання різноманітних методів і прийомів роботи з дітьми з формування основ безпеки життєдіяльності дошкільників; показали свої знання, творчі здібності під час конкурсів та продемонстрували високий рівень обізнаності щодо дій у надзвичайних ситуаціях.

По завершенню семінару-практикуму вихователь-методист Усач Т.В. відзначила  плідну роботу всіх учасників, а також висловила побажання щодо подальшого удосконалення якості організації роботи з формування навичок безпечної поведінки у дошкільників.