Миропільська громада
Романівський район, Житомирська область

Навчальні заклади громади отримали 5 комплектів комп’ютерної техніки.

   14 листопада голова ОДА Ігор Гундич та голова обласної ради Володимир Ширма вручили перші 140 комплектів, які складаються зі принтера, комп’ютера та ламінатора для ЗЗСО Житомирщини. Такі 5 комплектів отримали навчальні заклади нашої громади. Учні разом зі вчителями зможуть їх ефективно використовувати під час навчання за стандартами Нової української школи, а саме готувати цікаві інформаційні картки, роздруковувати завдання та проводити уроки у вигляді гри.

   Ноутбуки, принтери, ламінатори придбані за кошти державного та місцевих бюджетів. Загальна вартість 5 отриманих комплектів– 94 460  грн. - кошти державного та місцевих бюджетів.

    «Дуже приємно, що ті завдання, які ми ставили на початку року, виконані. Не дивлячись на те, що вже четвертий рік воюємо із агресором, ми на території нашої держави втілюємо реформи. І одна з них – освітня, яку ініціював Президент України. Приємно й те, що всі в державі розуміють, що головне завдання – не тільки дати знання, а навчити дітей використовувати ці знання у житті.», – зазначив Ігор Гундич.

Голова ОДА наголосив, що сьогодні влада комплексно підходить і до ефективної термосанації шкіл, і до закупівлі шкільних автобусів, цього року закупили 20 шкільних автобусів для потреб області.

 

 

 « повернутися до списку новин