Осінній ярмарок в Миропільському ЦРД

Дата: 19.11.2018 15:08

Чудовий осінній ярмарок, справжнє свято в душі кожного маленького і дорослого відбулося в різновіковій групі «Колобок». (вихователі Панчук С.В.,Грабіна О.В., музкерівник  Міщенко О.Ю.) Свято супроводжувалося веселими українськими піснями, народними іграми та запальними таночками. На свято завітали казкові герої кіт Базиліо (помічник вихователя Юзькевич Л.В.).   та лисиця Аліса(соціальний педагог Олексійчук С.О.).

Після розваг всі присутні змогли по справжньому поярмаркувати. Батьки разом із малятами куштували домашні фрукти, смачні та запашні кондитерські вироби, які власними руками виготовили матусі та бабусі вихованців.

Враження після ярмарку залишилися чудові. Адже, виручка зі смачної торгівлі піде на розвиток діток.

Ми переконані, що такі заходи сприяють вихованню у дітей почуття патріотизму,  любові до традицій, звичаїв українського народу , розвивають у наших малят моральні, економічні та естетичні задатки, сприяють підготовці дітей до самостійного життя. А також це хороший спосіб тісної взаємодії з батьками вихованців.