Як у Миропільському ЦРД  ярмаркували

15 листопада відбувся Осінній ярмарок і в старшій групі «Яблучко». (вихователі Сахненко І.М., Бортюк І.О., музкерівник  Міщенко О.Ю.)

Цього дня музичну залу було не впізнати! Одягненні в традиційний українській одяг «продавці», прикрашенні вишитими рушниками столи, наповнені запашними овочами й фруктами кошики, аромат домашньої випічки, весела музика – усе це створювало святкову атмосферу.

Тут були і пісні, і танці, хороводи, веселі ігри та конкурси. Після свята усі дорослі змогли купити якусь смакоту своїй малечі. І хоч ціни на ярмарку були символічними та за  виручені кошти вихователі поновлять ігрове середовище. Тож свято пройшло не тільки весело але й з користю.

Для цих малюків це останнє осіннє свято у садочку, адже наступного року вони вже будуть поважними школярами.