Панорамний майстер – клас у фокусі НУШ

21 листопада в Колодяжненській філії «ОНЗ «Миропільська гімназія» відбувся семінар – практикум учителів початкових класів. На початку заходу учні навчального закладу презентували учасникам семінару історію села Колодяжне. Далі вчителі показали підготовлені майстер – класи з використання різноманітних методик для  роботи у початковій школі.

З методикою проведення каліграфічної хвилинки на уроці української мови ознайомила вчитель 3 класу Голяницька Л. Л. Фрагмент уроку з основ здоров’я «Вітаміни. Вибір продуктів харчування» презентувала Поляковська Т. О. Своїм досвідом з використання 6 цеглинок, для навчання через гру, поділилася вчитель 1 класу Паламарчук В. В. На уроці з природознавства в 2 класі вчитель Барчук С. В.  провела майстер - клас з теми «Спостереження за живою і неживою  природою». Дуже цікаво пройшов майстер – клас з використання вправ для розвитку швидкісного читання вчителя 4 класу Сєчкіної В. Є.