На базі КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів" було проведено турнір з баскетболу

Дата: 29.11.2018 16:26

29 листопада на базі КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів" було проведено турнір з баскетболу, присвячений пам'яті вчителя фізкультури Кучера Леоніда Федоровича. Перед початком змагань учасників турніру привітав селищний голова Гиндич Валерій Петрович та заступник селищного голови з гуманітарних питань Гриб Тамара Миколаївна. Відкрив змагання ветеран педагогічної праці, вчитель фізкультури, який свого часу працював з Леонідом Федоровичем  - Багінський Олександр Леонідович.

У турнірі взяли участь 4 команди. Перемогу здобула команда з Романівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. ІІ-ге місце посіла команда з Романівської гімназї. ІІІ-тє місце зайняла команда з КУ "ОНЗ "Миропільська гімназія", а ІV-те місце посіла команда з КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів".

Усі учасники турніру отримали грамоти від Виконкому селищної ради та баскетбольні м'ячі.