На гостини до Мирополя завітали вільшанські школярі

30 листопада учні Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали  краєзнавчий музей, що діє при КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія». Екскурсія була організована в рамках проекту «Мій рідний край – Житомирщина» за сприяння Миропільської селищної ради.

Юні краєзнавці гімназії, спільно з педагогом – організатором Клименко Ю. С., провели цікаву та змістовну екскурсію про історію селища від давнини до сучасних днів.

Учні четвертого класу ( класовод Олійник Т. В.) показали гостям цікаву та повчальну виставу «Гарбузова каша». А продовжилася екскурсія в приватному обійсті, де прижилися екзотичні страуси. Діти із задоволенням пригощали їх морквою та капустою.

Долучилася до заходу і приватний підприємець Цибуля Т. М., яка пригостила учнів смачною піцею та чаєм.

Запрошуємо усіх, хто бажає відвідати наш край.  Ми завжди раді гостям!