Тиждень  педмайстерності з ОБЖД в Миропільському ЦРД

У період з 28.11 по 04.12 відбувся тиждень  педмайстерності з ОБЖД.

Заслуговує на увагу заняття в різновіковій групі «Колобок». Вихователь Панчук С.В.  створила розвивально-ігрове середовище для дітей, пов’язане  безпекою. Цікаві сюрпризні моменти, руханки, інтерактивні прийоми (мікрофон, поділ за смужками на підгрупи) активізували дітей. Діти під час   дидактичних ігор не тільки закріпили знання: служб, що можуть надати допомогу (поліція, швидка допомога, пожежна частина); що можна, а що – ні; чим корисні та чим небезпечні речі; що робити, якщо раптом трапилася біда, але й, що є також цінним, насолоджувалися процесом діяти в парі, домовлятися, шукати правильні рішення.

Поклавши в основу своєї роботи принцип розвивального навчання,  вихователь середньої групи «Ромашка» Терлецька К.М. організувала тематичне заняття «Вогонь-добрий, вогонь – злий», яке було пов’язане з правилами протипожежної безпеки.  Вихователь в ігровій формі,  за допомогою проблемної ситуації з сірником, мультимедійних методів  знайомила дітей з небезпечними ситуаціями, виховувала правильне поводження з вогнем у побуті.

Вихователь  старшої групи  Бортюк І.О. запросила дітей старшої групи «Яблучко»  на тематичну розвагу «Про безпеку треба дбати - правила запам'ятати»,  під час  якої  діти перевтілилися в героїв казки на новий лад «Півник і двоє мишенят». Діти під час театралізації, гри,  вікторини, сюрпризних моментів,  презентації  проживали, діяли, спілкувалися, знаходили вихід з різних небезпечних ситуацій.

Закінчився тиждень педмайстерності педагогічною виставкою ігрового обладнання та наочності з питань безпеки дитини.