За плечима - наша Батьківщина

Дата: 06.12.2018 17:05

«За плечима - наша Батьківщина»

до Дня Збройних Сил України

Наша ненька Україна має складну історію народу, який протягом багатьох віків боровся за свою свободу і незалежність.

6 грудня наша Батьківщина відзначає День Збройних Сил України.

Це свято-вшанування всіх земляків, хто несе службу в Збройних Силах, і тих, хто перебуває в запасі, і готовий будь - якої миті стати в лави захисників рідної держави, свободолюбивого народу, а також живих і загиблих.

До цього свята в приміщенні Колодяжненської філії КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія»,  разом з Колодяжненським Будинком культури та КУ «Колодяжненська сільська бібліотека», відбулась година - зустріч з учасниками АТО – «За плечима – наша Батьківщина». На неї були запрошені солдати запасу: Бількевич В.Л., Федорчук В.Р., Федорук Ю.О., які першими пішли захищати кордони нашої країни в 2014 році.

Нинішні захисники успадкували від старших поколінь мужність і відвагу, стійкість і героїзм , виявлені ними в усі історичні часи і епохи.

Учні школи розповіли і про нашу односельчанку, жінку-волонтера Довбиш Валентину Володимирівну, жінку з великим, добрим серцем, яка допомагала нашим бійцям на передовій, була їм як мати, возила гуманітарну допомогу, готувала їжу, перев’язувала рани. Вона нагороджена державною нарогодою – медаллю «За мужність».

На святі виступив учасник АТО – Федорчук В.Р. з розповіддю про те, де він проходив службу та про армійські будні солдат.

Для всіх присутніх на святі лунали пісні «Хай буде мир на Україні», «Хай завжди буде сонце» та директором Колодяжненського  Будинку культури було прочитано вірш «Моя Земля».

Бібліотекарем та дирекцією школи була підготовлена книжково-ілюстративна виставка «Сильна армія – мужня держава».

Директор Колодяжненського

Будинку культури