Навчаємося самі і навчаємо інших

Однією з форм роботи сучасного вчителя є обмін досвідом заради втілення  цікавих ідей у своїй професійній діяльності. Протягом листопада – грудня на базі КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія» було організовано і проведено 2 таких заходи.

Своїм досвідом з проведення сучасного уроку поділилася вчитель англійської мови Скурська Л. М. Педагоги мали можливість перейняти креативність в організації учнівської діяльності та  комунікативної компетентності.

Майстер – клас роботи з інтелект – картами, методичними рекомендаціями реалізації методики з використання «Daily 5» та фрагмент уроку української мови зі застосування цієї методики показала вчитель 3-А класу Манжесова Т. О. на семінарі вчителів початкових класів. Заступники директора Пресіч О. В. презентувала виступ «Сучасний вчитель як провідник змін», а Яцкова І. В. поділилася рекомендаціями з використання  інтернет-ресурсів для вчителів початкових класів.