Нове обладнання для кабінетів природничо – математичного циклу отримала КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія»

Цьогоріч новий навчальний рік приніс багато змін в українській школі. Це якісно новий підхід до навчання, облаштування мультимедійних бібліотек, створення нового простору у кабінетах, щоб у них було цікаво та приємно навчатися.

З цією метою, за ініціативи голови облдержадміністрації Ігоря Гундича були розроблені типові проекти класів природничих та математичних наук для опорних шкіл. До таких кабінетів є певні вимоги: світлий тон стін в приміщенні, якісне освітлення, сучасні меблі та обладнання для наочного навчання учнів.

У КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія» за кошти місцевого бюджету Миропільської селищної ради були зроблені такі ремонти та встановлені жалюзі на вікнах  у чотирьох кабінетах: хімії,  біології, математики та географії.

22 грудня було отримано обладнання для оснащення трьох кабінетів. Кабінет географії поповнився друкованою продукцією (географічні карти), стендами, лабораторним та демонстраційним обладнанням; кабінет біології - демонстраційним обладнанням та муляжами. Крім того, усі 3 кабінети отримали інтерактивні комплекси з базовим програмним забезпеченням для інтерактивної дошки та короткофокусного мультимедійного проектора.

Усе це стало можливо завдяки освітній реформі та тісній співпраці з обласною державною адміністрацією. А наші учні отримали змогу здобувати та засвоювати знання з використанням  нового сучасного обладнання.