Миропільська громада
Романівський район, Житомирська область

Учні 5-11 класів КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів представили театральну виставу "Миколая всі чекають!" в будинку для літніх людей с. Камінь

21 грудня педагог-організатор Мирослава Олесандрівна Нестерук, заступник з виховної роботи Світлана Леонідівна Нікончук та учні 5-11 класів КУ «Миропільської ЗОШ І-ІІІ ступенів» здійснили поїздку в будинок для літніх людей села Камінь.

З 10 по 21 грудня в КУ «Миропільської ЗОШ І-ІІІ ступенів» учнівське самоврядування організувало благодійну акцію "Від щирої душі". Метою акції став збір речей для літніх людей, коштів, сувенірів, листівок. Загалом, було зібрано 2 пакети речей, 523 грн., вітальні листівки від учнів 3-го класу, за виручені кошти учнівське самоврядування придбало солодощі та фрукти.

Діти представили театральну виставу "Миколая всі чекають!". Усі присутні в залі глядачі дарували неймовірні оплески, свої усмішки, гарні емоції.

Також діти привезли з собою солодкі подарунки, вітальні листівки, одяг для бабусь та дідусів.

Після вистави Святий Миколай відвідав у палатах усіх тих, хто через стан здоров’я не зміг бути присутнім в залі, подарував бабусям та дідусям солодощі, привітав гарними словами.

Сподіваємось, що дійство сподобалось нашим дорогим глядачам!

Дякуємо за гостинність Камінському будинку для літніх людей!

 « повернутися до списку новин