Миропільська громада
Житомирська область, Житомирський район

Урочисте нагородження та підведення підсумків футбольного сезону

26 грудня в актовій залі Миропільської селищної ради відбулося урочисте нагородження та підведення підсумків футбольного сезону ФК «Миропіль». На заході були присутні гравці клубу, вболівальники, представники місцевої влади, громадських організацій та бізнесу.

Зі словами вітання до присутніх звернулася заступник селищного голови Гриб Т. М. ФК «Миропіль» завжди радує своїх вболівальників не лише видовищними іграми, а й прагненням у досягненні  успіху. Слід відмітити, що клуб в кінці поточного року офіційно зареєстровано як спортивна громадська організація. І це дало можливість не лише організовувати і проводити офіційні спортивні заходи (прикладом цього став відкритий чемпіонат з футзалу в якому взяли участь 10 команд), а й запланувати на наступний рік витрати за рахунок коштів місцевого бюджету. Окрім спортивних подій наступного року заплановано будівництво футбольного поля зі штучним покриттям.

Тож найщиріші вітання гравцям, вболівальникам, тренерам Дашковцю А. Д. та Дашковцю В. Д. і нових вам успіхів на спортивній стежині.« повернутися до списку новин