Новорічні свята в Миропільському ЦРД

Новорічні свята в Миропільському ЦРД.

Новорічні ранки у дитячому садку — чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання.

Увесь грудень дітки в Миропільському ЦРД  жили у веселому передчутті та радісному очікуванні новорічних свят. І нарешті, 26 грудня, вони  розпочалися.

До малят з молодшої групи «Парасолька» завітав Сніговик, Дід Мороз та Снігуронька. А на свято до найменших діточок  з ясельної групи «Дзвіночок» ще й різні звірятка і Зайчик, і Лисичка, і Білочка кожен з подаруночком. Всі малята приймали участь у іграх та танцях, співали пісні, водили хороводи. Яскраві костюми, цікава музика,  чарівна ялинка, ще й подарунки від Діда Мороза отримав кожний малюк - буде що згадати!

Особливу подяку адміністрація закладу висловлює депутату обласної ради Ходаку І.Є. за новорічні подарунки для нашої дітвори, музичну колонку та стільці для середньої групи «Ромашка».