Діти старшої групи «Яблучко» Миропільського ЦРД влаштували новорічне свято у стилі «ретро»

Дата: 27.12.2018 16:01

Новорічне свято – пора чудес, чарівництва і навіть подорожей у часі!

Діти старшої групи «Яблучко» 27 грудня влаштували новорічне свято у стилі «ретро». Вони перенеслися на десятиліття назад і відзначити свято так, як це робили наші бабусі і дідусі в 1950-ті роки: яскраво, гучно, з рок-н-ролом і танцями. Стильний одяг: короткі штанці, пишні сукні з капелюшками, шляпками, масками допомогло здійснити незабутню подорож в епоху вінілових платівок, магнітофонів та поринути у  веселу атмосферу тих років. Веселощі, драйв, багато танців і гарної музики, а також  ігри і конкурси з Дідусем Морозом, Сніговою Королевою, Ретро-мелодією та Бабусею Ягою не дозволили нікому нудьгувати!