В КУ «Миропільська селищна бібліотека» відбувся захід, присвячений 100-літтю Соборності України та книжкова виставка «Соборна мати – Україна, одна на всіх як оберіг».

22 січня в КУ Миропільської селищної ради «Миропільська селищна бібліотека» відбувся захід, присвячений 100-літтю Соборності України та книжкова виставка «Соборна мати – Україна, одна на всіх як оберіг».

Захід провела разом з учнями 10-го класу КУ «Миропільської ЗОШ І-ІІІ ступенів» вчитель історії Шрам Тетяна Сергіївна, яка розповіла про події тих часів. Розповідь доповнили історичні документальні кадри відео сюжету «Злука.100 років разом». Школярі жваво обговорювали почуте і побачене, проводячи історичні паралелі із сьогоденням, адже саме зараз Україна переживає тяжкі часи і продовжує столітню боротьбу за соборність українських земель.  Також учні брали активну участь у історичній вікторині «Що ви знаєте про Акт Злуки?» та розгадували тематичний он-лайн кросворд.

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави у єдності українських земель.