В «Університеті Третього віку» відбулося заняття присвячене 100- річчю з дня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної республіки

В «Університеті Третього віку»  Комунальної установи  «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Миропільської селищної ради» чергове заняття було присвячене  100- річчю з дня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної республіки.

Слухачі познайомились з історичною довідкою, згадали період Української революції 1917-1921 років, Комуністичної доби, Ланцюга єднання 1990 року.

Вшанували пам'ять загиблих за проголошення незалежної соборної України хвилиною мовчання.