Постановою кабінету Міністрів України №1176 від 27.12. 2018. «Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі» внесені зміни до Положення про порядок  призначення житлових субсидій, які передбачають у заявника обов’язкову наявність особистого мобільного телефону та унікального номеру мобільного телефону.

В КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Миропільської селищної ради організовано навчання з літніми людьми щодо користування мобільним телефоном (перегляд SMS повідомлень).

Бажаючих запрошуємо скористатися цією послугою.