Вітаємо переможців обласних олімпіад

Дата: 29.01.2019 16:34

Фото без описуВиявлення та підтримка обдарованої молоді є одним зі пріоритетних завдань сучасного вчителя. Однією з форм роботи з учнями є участь у предметних олімпіадах і конкурсах. Нині триває обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад в якому беруть активну участь учні та вчителі навчальних закладів громади. На сьогодні призерами обласних олімпіад стали:

Тарасов Дмитро, учень 11 класу КУ «Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів» (диплом ІІ ступеня з психології, вчитель Рибальченко Ю. В.)

Грабіна Софія, учениця 11 класу КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія» (диплом ІІІ ступеня з географії, вчитель Васильєва Т. В.)

Ковальчук Юрій, учень 8 класу КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія» (диплом ІІІ ступеня з математики, вчитель Лук’янчук В. О.)

Вітаємо учнів та їх вчителів. Бажаємо вам натхнення, творчих та інтелектуальних ініціатив.