Турнір з футзалу, присвячений пам'яті загиблого учасника АТО Олександра Атаманчука

Дата: 31.01.2019 16:38

Фото без опису 31 січня відбувся щорічний турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті загиблого учасника АТО, нашого земляка Олександра Атаманчука на базі КУ «Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів» - це заклад , де навчався Олександр. У футбольному турнірі взяли участь 5 команд із різних громад Житомирської та Хмельницької  областей. Серед них юнаки 2008-2009 року народження з Полонного, Чуднова, Любара, Довбиша і Мирополя.

На урочистому відкритті турніру були присутні батьки Олександра Атаманчука Олександр Володимирович та Оксана Василівна. Усіх гостей, учасників заходу  привітала заступник селищного голови Гриб Т. М.

Учні закладу презентували розповідь про нашого земляка, воїна - героя, кіборга  Атаманчука Олександра. Усі присутні отримали масу задоволення від змістовної професійної футбольної командної гри. А гравці -  підтримку вболівальників.

Переможцями змагань стали: команда Любарської ДЮСШ (І місце), команда ДЮСШ м. Чуднів (ІІ місце), команда ДЮСШ м. Полонне (ІІІ місце), збірна команда смт. Миропіль та ДЮСШ смт. Довбиш відповідно зайняли IV та V місця. Селищний голова Гиндич В. П. вручив учасникам турніру грамоти та цінні подарунки.

По закінченні заходу усіх учасників пригостили смачними обідами в шкільній їдальні закладу.

Виконавчий комітет Миропільської селищної ради дякує адміністрації навчального закладу за підготовку тематичної частини відкриття турніру, працівникам їдальні за  смачні обіди, тренерам та учасникам футбольних команд, тренеру ФК "Миропіль" Дашковцю А. Д. за допомогу в організації  та проведенні турніру.