Перемога у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів музеїв «Край, в якому я живу»

Дата: 08.02.2019 11:32

Фото без опису5 лютого 2019 року відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв «Край, в якому я живу». Історико-краєзнавчий музей, що діє при КУ "ОНЗ «Миропільська гімназія» представляла учениця 10-Б класу Дяченко Дарина, наставник та керівник гуртка «Юний краєзнавець»,  вчитель історії Клименко Юлія Сергіївна.

Учасники конкурсу були із різних куточків Житомирської області, що віртуально переносили слухачів в історичне минуле рідного краю. Дяченко Дарина зуміла привернути до себе увагу усіх присутніх та членів журі. Учениця впевнено подавала матеріал, який висвітлював історію рідного краю, як справжній екскурсовод. ЇЇ виступ пройнятий любовю до Миропілля та його минулого.

На підставі загальних підсумків проведення Конкурсу та висновків журі Дяченко Дарина (КУ ОНЗ «Миропільська гімназія») нагороджена  дипломом І ступеня та запрошена на фінальний етап, що проходитиме в березні в місті Тернопіль.