Тиждень квестів з природничо-екологічного розвитку дошкільнят в Миропільському ЦРД

Квест — один з основних жанрів ігор, що вимагають від гравця розв’язання  розумових завдань, спрямованих на пізнавальну та дослідницьку діяльність, розвиток критичного, логічного, аналітичного і творчого мислення дітей.

20.02.2019 року вихователь молодшої групи «Парасолька» Гончарук Н.Д.  вперше провела зі своїми малюками квест – гру  «У пошуках зимових див». Ідея еко-квесту в тому, щоб закріпити з маленькими жителями планети знання про світ тварин,  птахів та природи  у зимову пору року.

Протягом всього квесту жодне дитяче обличчя не було засмученим, а лиш зацікавлення  і радість світилася в очах малюків. Та це зрозуміло, адже вони стали справжніми учасниками подій. А наприкінці гри на дітей чекав солодкий сюрприз.