У Миропільському ЦРД відзначили день рідної мови

21 лютого — Міжнародний день рідної мови

Мова — душа народу, його безцінний скарб, тож цей тематичний день у Миропільському ЦРД був насичений різноманітними навчальними і виховними заходами. Педагоги знайомили  дітей з історією рідної мови, народними традиціями українців, українськими піснями, казками, приказками, розповідали  про важливість бережного та дбайливого ставлення до рідної мови, розкривали дітям усю красу української мови, її багатство.

Впродовж дня з дітьми було проведено:  мовленнєву гру “Словесне коло”; бесіда?дослідження про епітети та порівняння; гру?порівняння на прогулянці “Шукаємо слова?прикраси навколо”; музичне заняття “Танцюємо українські пісні”; образотворчу діяльність: діти створювали  ілюстрації до скоромовки; бесіди за картинами: малята розмірковували і фантазували про події, які трапилися “до” зображених на картині, й про ті, що відбудуться “після”, шукали епітети та порівняння для опису картин.

Народна мудрість говорить: «Мова вмирає не тоді, коли її не вчать інші, а тоді, коли нею перестають говорити ті, хто її знає». Бажаємо всім зберігати свою власну культурну самобутність та невичерпне розмаїття українського слова.

Красивий, щедрий рідний край,

І мова наша - солов’їна.

Люби, шануй, оберігай

Наш край, що зветься Україна.