Миропільська громада
Житомирська область, Житомирський район

Вклонімось до землі всім тим, хто в серці буде жити вічно

     Вклонімось до землі всім тим,

     Хто в серці буде жити вічно.

     20 лютого 2019 року, минуло 5 років з дня загибелі Героїв Небесної Сотні. По всій Україні, в кожному місті і селі, вшановуємо пам'ять подвигу учасників Революції Гідності.

    В Колодяжненській філії  КУ "ОНЗ "Миропільська гімназія", за участю дирекції школи, сільської бібліотеки та Будинку культури, пройшов урок мужності під назвою «Вклонімось до землі всім тим, хто в серці буде жити вічно».

   Вчитель історії, Костюк В.В., розповіла та продемонструвала документальний фільм про найактивніших повстанців, героїв Небесної Сотні, які загинули на майдані. Що 104-м героям посмертно присвоєно звання «Героїв України».

    Учні школи виступили з композицією «Їм шлях високий, Боже, освяти». Декламували вірші про відстоювання гідності і майбутнє нашої держави. Про те, що пліч-о-пліч стали разом схід і захід, південь і північ, всі міста України. Пролунали дзвони Михайлівського Собору і дитячими руками піднято паперові ангелочки, символи Небесної Сотні.

    Героїні композиції «Жінка мати» та «Україна», тримаючи запалену свічку прочитали молитву за Україну. Хвилиною мовчання та піснею «Плине кача» вшанували пам'ять загиблих.

   Пам'ять про героїв Небесної Сотні буде жити вічно в нас і в наших нащадках.

Директор СБК Самофалова Н.В.« повернутися до списку новин