Миропільська громада
Житомирська область, Житомирський район

Ранок радісних зустрічей у Миропільському ЦРД

Ранок радісних зустрічей у Миропільському ЦРД - надійний місток з дошкілля до Нової української школи
Практику ранкових зустрічей дітей рекомендується сьогодні по-новому проводити не тільки у Новій українській школі, а і в закладах дошкільної освіти.
Організація ранкового прийому дітей у ЗДО – важливий аспект фахової майстерності вихователя, від якого залежить якість проживання дитиною дня, її емоційне благополуччя та комфорт протягом усього перебування в дитячому садку, починаючи вже зранку. Тому свою роботу щодня педагоги Миропільського ЦРД розпочинають із ранкової зустрічі. 
Ранкова зустріч спрямована на покращення настрою дітей, розвиток бажання працювати та пізнавати нове. Ця форма роботи поєднує в собі дидактичні та психологічні вправи. Завдяки цьому діти вчаться вільно висловлювати свої думки, не бояться помилитися, легко знаходять спільну мову та інтереси. Ранкова зустріч дає вихователю можливість навчити дітей взаємній повазі та доброму ставленню один до одного, сприяє формуванню в групі цілісного колективу.
Мета ранкової зустрічі — підготувати дітей до робочого дня, наповненого цікавою інформацією й пізнанням нового, відкриттями і дослідами, спостереженнями і різноманітними іграми, та зробити малят трішечки щасливішими.« повернутися до списку новин