1 березня в адмінприміщенні Миропільської селищної ради відбулося засідання ради регіонального розвитку

Дата: 04.03.2019 10:45

Ігор Гундич у Мирополі: Як патріот вірю, що Україна буде в Євросоюз.

Децентралізація, сильна армія, духовна незалежність та безвіз - це та стратегічна основа для соборної, європейської та міцної України. І як патріот, щиро вірю, що такими темпами вже незабаром наша держава стане членом Європейського Союзу.На цьому акцентував голова Житомирської ОДА Ігор Гундич сьогодні, 1 березня, під час засідання Ради регіонального розвитку у Миропільській ОТГ.

Це 41 громада, в якій керівник області особисто проводить виїзне засідання та, спілкуючись із жителями, разом із громадою затверджує перспективу на 2019-2021 роки.

"Ваш крок до об'єднання став мудрим рішенням. Адже децентралізація сьогодні передала вашій громаді не лише повноваження, а й фінансові ресурси. Із 2017 року Житомирська область у лідерах децентралізації - за кількістю громад, населенню та охопленням території. Натхненником реформи є Президент України, який став першим Главою держави, що віддав повноваження та фінанси на місця. Тому що він чітко розумів, що потрібно змінювати країну і дати нові імпульси для розвитку областей. І в результаті це приводить до розвитку усієї країни. Саме ми із вами визначаємо, де відремонтувати школу, дорогу, побудувати амбулаторію, дитсадок. Від втілення цієї реформи виграли насамперед усі ми - ті, хто живе і працює на місцях. І як патріот України, я щиро вірю, що пройде небагато часу і ми будемо з гордістю говорити - ми є членом Європейського Союзу", - із впевненістю сказав Ігор Гундич.

"І з точки зору стратегії - саме ці реальні справи є фундаментом для побудови сильної соборної європейської держави", - підкреслив керівник області.

Ігор Гундич переконаний, що жителі громад бачать децентралізацію у яскравих символах змін, які зробили за останні 3 роки в області. А також у тих масштабних проектах, які втілюватимуть у 2019-2021 роки.

У Миропільській ОТГ новими символами змін у 2019-2021 роках стануть:

• ремонт дорожнього покриття в смт. Миропіль
• реконструкція (ефективна термосанація) Миропільського Центру розвитку дитини
• капітальний ремонт приміщення КНП "Миропільська АЗПСМ"
• капітальний ремонт приміщення під ЦНАП
• придбання шкільного автобуса
• придбання обладнання кабінетів фізики та математики
• вуличне освітлення у смт. Миропіль, с. Дертка, с. Пилипо-Кошара
• капітальний ремонт каналізаційної мережі в смт. Миропіль
• капітальний ремонт водонапірної башти в смт. Миропіль
• реконструкція системи опалення приміщення клубу  с. Мала Козара
• благоустрій прилеглої території із встановленням огорожі біля закладу КУ" ОНЗ Миропільська гімназія"
• придбання екскаватора
• Капітальний ремонт покрівлі КУ  «Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів» - йдеться на сайті Житомирської обласної державної адміністрації.