Миропільська громада
Житомирська область, Житомирський район

Миропільський ЦРД став учасником  «Всеукраїнського заняття доброти»

Миропільський ЦРД став учасником 
«Всеукраїнського заняття доброти» про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Одним із суттєвих показників морального здоров’я нації завжди було ставлення людей до тварин. Саме тому в переліку першочергових завдань педагога сьогодні є здійснення просвітницької діяльності щодо виховання у молодого покоління гуманного та відповідального ставлення до природи і, зокрема, тварин, що передбачає формування еколого-етичної свідомості та культури дітей.
1 березня 2019 року у старших групах «Яблучко» (вихователь Сахненко І.М.) та «Колобок» (соціальний педагог Олексійчук С.О.) за сприянням Благодійного фонду допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа» було проведено Всеукраїнське заняття доброти «Тварини – наші друзі».
Девізом заняття стали слова Маленького принца з твору А. де Сент-Екзюпері: “Ти завжди відповідальний за тих, кого приручив”.
Мета заняття — ознайомити дітей з професіями людей, які доглядають тварин (ветеринар, кінолог); закріпити знання про особливості догляду за котами та собаками, умови їх існування; формувати навички поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці; розвивати пізнавальну та творчу активність, уяву, логічне мислення; поповнити словниковий запас дітей словами: адресник, притулок для тварин, кінолог, ветеринар, ветеринарна клініка; виховувати чуйне, гуманне та відповідальне ставлення до тварин. 
Заняття супроводжувалося мультимедійною презентацією з цікавим та повчальним відеоматеріалом. Педагоги вкотре нагадали дітям про їхню відповідальність за все живе на планеті, зокрема й за домашніх тварин.« повернутися до списку новин