Миропільська громада
Житомирська область, Житомирський район

Свято до 8-го Березня в молодшій групі «Парасолька» Миропільського ЦРД

На світі добрих слів чимало,
Але одне – добріш за всіх.
Просте, чудове слово – «мама»
Нам найдорожче від усіх!
От і дочекалися ми весни. Вона ще зовсім несміливо робить свої перші кроки, та все ж ми відчули на собі її тепло і присутність. А разом з весною прийшло до нас і мамине свято. 
Мама… Наймиліше слово на землі. У мами ніжні ласкаві руки, добре і чутливе серце. Матусина любов, мов сонечко, зігріває нас усе життя. І невипадково свято жінок відзначають на весні, коли пробуджуються природа від зимого сну. Весна схожа не тільки на маму, а й на бабусю. Скільки в сонечка промінців, стільки ж у бабусі тепла і ласки.
У атмосфері любові й шани до матусь відбулося свято, присвячене 8 Березня в молодшій групі «Парасолька» (вихователі Гончарук Н.Д.., Коваль А.В., музичний керівник Міщенко О.Ю.).
Діти танцювали, співали та дарували гарний настрій усім навкруги. Не залишилися осторонь і дорослі. Мами і бабусі кружляли разом з дітьми у танцях, читали із цукерочок-сюрпризів побажання. А під час проведення гри високий артистизм, винахідливість та спритність проявили татусі.
За веселими таночками, піснями, віршами та іграми час сплинув непомітно, а на прощання жодна мама, бабуся та дівчинка не залишилися без уваги та отримали чудовий подарунок. 
Свято пройшло у доброзичливій атмосфері, а результатом стали незабутні дитячі враження та посмішки батьків.« повернутися до списку новин