Театральна весна в Колодяжному

Весна… Сама згадка про неї будить у серці щемну радість та розкриває обійми для кохання. Саме вона пробуджує, оновлює і відроджує природу нашої матінки-землі.

За давньою традицією, в село Колодяжне, Весна приходить з постановкою нової вистави. В цьому році учасники гуртка «Любителі драматургії» на сцені відтворили п’єсу Любові Яновської «На сіножаті».

Аматори сцени вдали зіграли свої комедійні ролі: прикажчик (Йосип Іванович) – Карасюк І.М., Пріська (строкова дівка) – Присяжнюк І.В., Галя (строкова дівка) – Момотюк А.А., Тетяна (мати Галі) – Коваленко Г.М., Максим (парубок строковий) – Присяжнюк Р.Ю., Опанас (батько Максима) – Слободенюк В.П.,                            староста – Стоянович В.С., строковці (учні школи) дівчата – Шершун Карині, Лепетайло Лілія, Карасюк Вероніка; парубки – Конончук Олександр, Мінін Дмитро, Мартинець Віталій.

Перед виставою відбувся святковий концерт до міжнародного жіночого дня –            8 Березня, за участю представників Колодяжненської філії КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія» та Колодяжненської сільської бібліотеки.

З привітальним словом та врученням квітів, кожній присутній жінці в залі, виступив представник від депутата верховної ради України Развадовського В.Й. - Барабаш Л.П.

Оплесками та гарним настроєм віддячили глядачі самодіяльним акторам.

Директор Колодяжненського СБК

Самофалова Н.В.