До уваги громадян!

Дата: 25.03.2019 13:45

Шановні жителі громади!

З настанням тепла на наших  вулицях, у парках, біля водоймищ відкрилися купи сміття. Очистити територію ми зможемо лише тоді, коли всією громадою використаємо сприятливі погодні умови і прикладемо спільні зусилля для весняного прибирання території. Хочу відмітити (і це радує), що є серед нас такі, що уже долучилися до цієї акції самостійно і  не чекають, що хтось на це вкаже чи зробить за них. Прізвища не називаю, бо, можливо, не про усіх знаю. Але  те, що це уже відбувається, говорить і про свідомість, і про позицію, і небайдужість. Ці люди не вимагають похвали,  і не вказують, що це має зробити хтось інший. Селищна рада, в свою чергу, відповідно до звернень, надає технічну допомогу, організовує трактори для вивезення сміття.  Це приємно, але….після роботи цих людей, знову бачимо свавілля і нові звалища. Як підтвердження, подивіться фоторепортаж з прибирання зони відпочинку на березі Случі і наслідки такого прибирання. А це все час, здоров’я і, звичайно, настрій, і бажання знову прибирати. Хочеться, аби у нашій громаді поменше шукали винних і побільше дивились за собою. Тож закликаю і запрошую усіх, хто хоче,  аби ми жили в чистому  та комфортному середовищі, долучитися до Місячника «Чисте довкілля». Якщо потрібно технічне забезпечення, заздалегідь звертайтеся до селищної ради. Наголошую, що прибирання територій протягом березня – квітня місяця відбуватиметься щоп’ятниці постійно.

Селищний голова       В.П.Гиндич