До уваги жителів громади

до розпорядження селищного голови

№ 16 від   12.03.2019 року

Графік

проведення загальних зборів громадян  за місцем проживання

на підвідомчій території

с. Колодяжне                                                     - 27.03.2019 року о 11-й год.

адмінприміщення

с. Мала Козара                                                  -  26.03.2019  о  11-00 год.

( клуб с.Мала Козара)

с. Пилипо-Кошара                                            -  26.03.2019 року о  13 -00 год.

( клуб с.Пилипо-Кошара )

Смт. Миропіль ( мікрорайон  Старого

Мирополя) –                                                         28.03.2019  року о 11-й год.

( Будинок Культури )

Село Дертка                                                       -  27.03.2019 року о 15-й год.

( клуб села Дертка)

смт.Миропіль (мікрорайон центру

та Кам’янки )                                                    -   28.03.2019  року 0 15-й год.

(адмінбудинок селищної ради)