До відома керівників  підприємств, організацій та установ, приватних підприємців та жителів селища

Дата: 26.03.2019 10:09

З метою забезпечення належного санітарного стану та благоустрою підвідомчої раді території, відповідно ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», виконавчий комітет селищної ради доводить до відома керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та жителів селища про те, що на території ради встановлено єдиний санітарний день – П’ЯТНИЦЯ.

Просимо прийняти активну участь у наведені належного санітарного стану прилеглих до будівель територій, кладовища селища.

Осіб, винних у порушені правил благоустрою, буде притягнуто до відповідальності за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (штраф 340 гривень)

Крім того, повідомляємо, що 05 квітня та 20 квітня 2019 року на підвідомчій раді території оголошено ДНЕМ БЛАГОУСТРОЮ.