Перемога на Всеукраїнському етапі конкурсу «Край, в якому я живу»

21-23 березня у місті Тернополі відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».

Житомирську область у напрямку «Історичні музеї широкого профілю» представляла учениця 10 класу КУ "ОНЗ «Миропільська гімназія» Дяченко Дарина (науковий керівник – Клименко Юлія Сергіївна).

Конкурс супроводжувався цікавою і пізнавальною програмою. Діти, окрім екскурсії історичними місцями Тернополя, мали змогу відвідати обласний музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка, оглянути експозиції Тернопільського обласного краєзнавчого музею та Тернопільського обласного історико-меморіального музею «Політичних в’язнів та репресованих».

Виступ Дяченко Дарини був відзначений високими оцінками, що у підсумку дало можливість отримати диплом ІІІ ступеня.

Але найцінніше, що привезла з собою учасниця, – це незабутні враження від гостинної Тернопільщини.

Вітаємо нашу переможницю!