Форсайт учителів початкових класів

Дата: 26.03.2019 21:20

Фото без опису26 березня на базі КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія» відбувся форсайт учителів початкових класів навчальних закладів громади «Тематичний та діяльнісний підхід при організації інтегрованого навчання». На заході також були присутні вихователі закладів дошкільної освіти, що дало можливість обговорити і запропонувати вирішення питань наступності у підходах в організації освітнього процесу.

Учитель початкових класів гімназії Лук’янчук Т. Є.  продемонструвала як використання новітніх форм і методологій змінюють підходи до застарілої навчальної моделі на сучасну, інноваційну, здатну сприяти розвитку ключових компетентностей молодшого школяра. А головне – імпульс учасникам до руху вперед, використання у практичній роботі набутих знань, усвідомлення необхідності власного розвитку та стимуляції до особистісного і професійного розвитку вчителів.