Миропільська громада
Житомирська область, Житомирський район

Перемога на обласному етапі конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»

26 – 28 березня на базі Житомирського обласного еколого-натуралістичного центру було проведено обласний етап конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» за темою «Моя мала Батьківщина». Миропільську об’єднану громаду представляла команда «Крокус» - учениці 9-А класу ОНЗ «Миропільська гімназія».

Дівчата яскраво, емоційно та надзвичайно креативно розповіли про рідний Миропіль, висвітлили його екологічні проблеми та запропонували шляхи їх вирішення. Виступ був насичений піснями, хореографічними композиціями, інформацією про результативність діяльності та закликами до громадськості діяти заради спільної мети – щасливої планети Земля! Адже всі ми розуміємо, що екосистема планети залежить від стану довкілля кожного її куточка.

Дуже приємно, що виступ нашої команди був високо оцінений журі конкурсу і з 40 колективів «Крокус» розквітнув на почесному ІІІ місці!

Вітаємо переможців: Васильчук Дарину, Єрощенко Анну, Захарову Ольгу, Кравчук Ліну, Левківську Анастасію, Твердохліб Юлію!

 « повернутися до списку новин