Миропільська громада
Житомирська область, Житомирський район

Атестація педагогічних працівників

2 квітня 2019 року відбулося засідання атестаційної комісії з питань освіти Миропільської селищної ради.  Атестація для педагогічного працівника – це  своєрідний підсумок діяльності за п’ятирічний період роботи, це комплексна перевірка, що здійснюється спеціальною атестаційною комісією з метою визначення рівня кваліфікації педагога, що дає їм змогу претендувати на присвоєння більш високого кваліфікаційного рівня.

За результатами атестації  6   педпрацівникам підтверджено раніше присвоєні педагогічні категорії та звання. Двом педагогам підтверджено вищу  кваліфікаційну категорію та присвоєно педагогічне звання "Вчитель-методист", одному -  «Спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «Старший учитель».  Два вихователі ЗДО отримали відповідно звання "Вихователь-методист" та "Старший вихователь".  Також відбулася атестація керівників КУ "Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів" на відповідність займаним посадам.

Атестація - це безперервний процес і її завершення  у квітні поточного року - є початком атестації нового складу педпрацівників та керівних кадрів у наступному.

 « повернутися до списку новин