Миропільська громада
Житомирська область, Житомирський район

День сміху в Центрі розвитку дитини

День сміху в ЦРД

Цього дня в містах і селах
Люди радісні, веселі.
Всі жартують і сміються,
До розігрувань вдаються.

1 квітня – це день,який чекає, напевно, кожен з нас, хоча ні в одному календарі він не зазначений червоним кольором. Та це свято передається з покоління в покоління як день жартів, розіграшів і сміху. У цей день можна пожартувати, розіграти, або просто від душі посміятися. А ще стільки жартів, веселих конкурсів і розіграшів відбуваються в цей день! А хто любить найбільше бешкетувати? Звичайно, наші маленькі дошкільнята.
Найголовніше, вважають педагоги - подарувати малюкам гарний настрій, щоб, подорослішавши, вони згадували ці щасливі хвилини.
І сьогодні в музичній залі лунав дитячий сміх, де їх чекали незвичайні перетворення. В гості до дітей завітали Клоуни Чупа та Чупс, які провели багато веселих конкурсів, завзятих ігор,жартівливих танців, галасливих змагань. Малята співали веселі пісні, жартували один з одним, пустували від душі при цьому отримуючи величезний заряд енергії. День сміху відбувся шумно і весело. Гарний настрій і спогади надовго збережуться в пам'яті дітей.« повернутися до списку новин