ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата: 18.04.2019 09:13

Миропільська селищна рада   оголошує про початок процедури громадських слухань щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості з приводу зміни графіка роботи та функціонування  груп Миропільського центру розвитку дитини (смт.Миропіль вул. Зої Космодемянської,4)

Строк подання пропозицій:
   з 18.04.2019 р. до 18.05.2019р.
Пропозиції, подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.
Пропозиції подаються письмово за адресою: 13033, Житомирська  обл., смт Миропіль, вул. Центральна, 38 Миропільська селищна рада, тел.
тел. 04146-9-53-08,   Myropil_HYPERLINK "mailto:Myropil_sel.r@i.ua"sHYPERLINK "mailto:Myropil_sel.r@i.ua"elHYPERLINK "mailto:Myropil_sel.r@i.ua".HYPERLINK "mailto:Myropil_sel.r@i.ua"rHYPERLINK "mailto:Myropil_sel.r@i.ua"@HYPERLINK "mailto:Myropil_sel.r@i.ua"iHYPERLINK "mailto:Myropil_sel.r@i.ua".HYPERLINK "mailto:Myropil_sel.r@i.ua"ua
Пропозиції мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів.

Пропозиції  мають право надавати:

-повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території Миропільської громади, юридичні особи, які знаходяться на території громади;

-представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

-народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Публічне громадське обговорення відбудеться 22 травня 2019 року о 15:00 годині за адресою: смт Миропіль, вул. Центральна, 38 в актовому залі Миропільської селищної ради.