На Прип’ять лелеки прилетіли

Дата: 26.04.2019 09:56

«На Прип’ять лелеки прилетіли»

Година пам’яті

с. Колодяжне

Вже 33 роки ми живемо під знаком зловісної зірки, у чорному болі. Гіркий запах чорнобилю, що тепер асоціюється в українців із небезпекою  «мирного атому», який назавжди увійшов у долю України.

25 квітня 2019 року у Колодяжненському СБК відбулась година памяті трагедії Чорнобильської катастрофи «На Прип’ять лелеки прилетіли». За участі дирекції та учнів школи пройшов виступ агітбригади. Згадали ліквідаторів-односельчан Баліцького М.О. та Федорука В.П., які уже відійшли у вічність. Пролунали пісні «Лелеки» та «Молитва за Україну» у виконанні Шершун Карини та Осадчої Юлії.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх жертв Чорнобильської катастрофи, які померли за 33 гіркі роки.

Сільським бібліотекарем Пясківською Н.П. було підготовлено книжкову виставку під назвою  «Чорнобиль – крик душі людської».

Директор СБК Самофалова Н.В.