Дата: 17.05.2019 22:00

Фото без опису16 травня у Миропільському ЦРД педагоги та дошкільнята відзначили День вишиванки, який був організований під гаслом «Вишиванка - символ Батьківщини, дзеркало народної душі». Серце переповнялося радістю та гордістю за наших маленьких україночок та українців, коли весь садок замайорів різномаїттям кольорових вишиванок.

Впродовж усього дня юні вихованці зацікавлено слухали різноманітні історії про вишиванки, малювали та відображали їх в аплікації. А в другу половину дня у музичному залі відбувся парад вишиванок. Діти та вихователі демонстрували свої вишиті сорочки, даруючи всім усмішки та позитивні емоції, водили хороводи, танцювали під українські народні мелодії, показували свої вміння в народних іграх.
Кульмінацією заходу став флеш-моб вишиванок, у якому усі, взявшись за руки, створили велике коло та виконали ритмічні рухи під слова:
Хоч ми маленькі зовсім діти,
Та Україну любим щиро!
Хай вишиванку знають в світі-
Вона - наш символ щастя й миру!