Миропільська громада
Романівський район, Житомирська область

Свято "Обдарованість року - 2019"

17 травня у Миропільській ОТГ відбулося нагородження талановитої учнівської молоді  «Обдарованість року – 2019».  На святі звучали щирі вітання і найкращі побажання батькам юних зірочок, вчителям, які віднайшли промінчик таланту, представникам місцевих органів самоуправління, представникам громадськості. Особливі слова подяки  звучали спонсорам і меценатам, що долучилися фінансовою підтримкою талановитих дітей.

А саме, народному депутату Верховної ради України Віктору Йосиповичу Развадовському,

генеральному директору ТОВ «АГРО – РЕГІОН» Тимошенко Олександру Васильовичу,

приватному підприємцю Дейсану Миколі Миколайовичу,

Громадській спілці «Порядок і справедливість» в особі в Рашкаускаса Аудрюса,

Генеральному директору «Полонне –Агро» Полякову Євгену Вікторовичу,

Директору ТОВ «Миропільська фабрика «Веснянка» Невгаду Олегу Анатолійовичу,

Приватним підприємцям Цибулі Вадиму Миколайовичу, Сукальській Олені Євгенівні, Бардаш Валерію Петровичу, Писаренко Сергію Миколайовичу.

Переможцями святкового подіуму стали:Ковальчук Юрій, учень 8 класу КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія» – дипломант  ІІ ступеня Всеукраїнської предметної олімпіади з інформатики (вчитель Шевчук П. Г),  дипломант ІІІ ступеня Всеукраїнської предметної олімпіади з математики (вчитель Лук’янчук В. О.), переможець ІІ (обласного етапу) конкурсу - захисту робіт Малої Академії наук України (науковий керівник Шевчук П. Г.)

Грабіна Софія, випускниця КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія», яка отримала диплом ІІ ступеня Всеукраїнської предметної олімпіади з економіки (вчитель Гиндич І.Є.) та диплом ІІІ ступеня з географії (вчитель Васильєва Т. В.).

Лебеденко Світлана та Скурська Ірина, учениці 10 класу КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія», які отримали  диплом ІІ та ІІІ ступення відповідно Всеукраїнської предметної олімпіади з німецької мови (вчитель Лесько – Фаустманн О. О.).

Левківська Анастасія, учениця 9 класу КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія» – дипломантка ІІІ ступеня Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови (вчитель Скурська Л. М.).

Тарасов Дмитро, учень 11 класу КУ «Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів» - І місце в обласній олімпіаді з психології (вчитель Рибальченко Ю. В.).

Учениця 10 класу КУ "ОНЗ «Миропільська гімназія» Дяченко Дарина,  яка отримала диплом ІІІ ступеня на Всеукраїнському етапі конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу», підготувала ученицю вчитель історії Клименко Ю. С.

Рогов Ілля, учень 10 класу КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія» (керівник Яцкова І. В.); - переможець (диплом І ступеня)  IV Всеукраїнського конкурсу творчих робіт школярів «Літературний Всесвіт» у секції «Вірш»

Учень Миропільської школи мистецтв Лебедюк Богдан, який отримав ІІ місце у XІІІ обласному  фестивалі-конкурсі учнівської молоді «Великодні дзвони» (керівник Клименко П. В.);

Учениця 5 класу  КУ «Миропільська ЗОШ І-ІІІ « Ткачишина Іванна (керівник Клименко П. В.).

Шкільне лісництво «Паросток» КУ «Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів», переможці Обласного етапу Всеукраїнської акції «День  зустрічі птахів» у номінації «Агітаційна робота»  та  «Годівничка» у номінації «Найкраща листівка»  (керівник Рибальченко Юлія Вікторівна);

Колектив екологічної просвіти «Крокус» (Васильчук Дарина, Єрощенко Анна, Захарова Ольга, Кравчук Ліна, Левківська Анастасія, Твердохліб Юлія) – дипломанти ІІІ ступеня обласного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля-наш спільний дім» (керівник Яцкова І. В.)

Команда учнів 7-Б класу КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія»  (Данилюк Назар, Нечаєва Єлізавету, Салюк Владислава, Лащ Анна, Дорошенко Ілля) за перемогу у Всеукраїнській акції «День зустрічі птахів» у номінації «Найкращий організатор біологічних свят» та перемогу у Міжнародній кампанії Globe – 365  (керівник Данилюк Олеся Іванівна).

Учень 7 класу КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія» Данилюк Назар, який отримав диплом ІІ ст. за перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Календар Globe – 2019» (керівник Данилюк О. І).

Учениця 9 класу КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія» Клійчук Наталія  за перемогу в обласному етапі Всеукраїнської акції «Годівничка» у номінації «Кращий малюнок» (керівник Палажук К. А.)

 Бабич Юлія, учениця 10 класу КУ «Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів»  за перемогу в  обласному етапі Всеукраїнської акції «День  зустрічі птахів» у номінації  «Найкраща годівничка», Всеукраїнської акція «Годівничка»  (керівник Бабич Н. М.)

Цьомик Артур, Гаврилов Сергій, учні 10 класу КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія» за перемогу в обласному етапі Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів»  (керівник Лесько І. В.)

Учні початкових класів (керівник Нікончук С. Л.) за перемогу у Всеукраїнській Акції «Годівничка».

Серед переможців обласного етапу Всеукраїнського Конкурсу фоторобіт  «Моя країна Україна» було відмічено: учня 2 класу КУ «Миропільська ЗОШ І-ІІІ»  Гиндича Артема, учнів 6 класу цього ж навчального закладу Сливку Артура та Кремпу Ярослава, учня 10 класу Рибарчука Даніла, Бабич Юлію  та 9 класу Цибулю Владислава (керівник Нікончук С. Л.).

Поліщук Олександра, учениця 4 класу  КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія» (керівник Олійник Тетяна Василівна) та Моргунов Ігор учень 5 класу КУ «Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів» (керівник Шевчук Людмила Степанівна) - переможці Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин».

Учениця 5 класу КУ «ОНЗ «Миропільська гімназія» Олійник Анастасія (керівник Олійник Т. В.) - переможниця обласного етапу екологічного квесту.

Команди юнаків та дівчат спортивного клубу ФК «Миропіль».



« повернутися до списку новин