В Мирополі відсвяткували день селища

Дата: 27.05.2019 11:05

25 травня в смт Миропіль відсвяткували День селища. Вітальним словом та нагородженням активних жителів селища свято розпочав селищний голова Гиндич Валерій Петрович.

Серед нагороджених - ветеран праці органів місцевого самоврядування   Миколаєнко Л. Ф., мати воїна АТО Дорофтієнко Г.В.,   генеральний директор ТОВ «Полонне –Агро» Поляков Є. В. виконавчий директор «Агро – Регіон» Назаров С. М., директор ТОВ «Літліс» Туз Л. І., голова громадської спілки «Порядок і справедливість»  Рашкаускас  А.,  приватні підприємці Дейсан М. М., Сукальська  О. Є., колектив Миропільського лісництва (керівник Ковтонюк М.Ф.), голова постійної комісії з питань бюджету Миропільської селищної ради Прокопов П. Д., соціальний працівник Миропільського терцентру Шишкевич Л. В., вчителі Пилипчук М. О., Талімонова Н. К., медична сестра Миропільської АЗПСМ Чернецька І. Б., майстриня прикладного та декоративного мистецтва Гаєвська Н. М., викладач хореографії КУ «Миропільська школа мистецтв» Куча О. М., працівники 10 ТВУЗу  Кришталь В. О., Білоус В.О.,  працівниця КП «Миропільське» Степанюк Г. П., постійний учасник художньої самодіяльності селища Гаврилов М. Т.,  директор Миропільського будинку культури Глінська Л. О., електромонтер Миропільської мережної дільниці Суріков О.С., помічник вихователя Миропільського ЦРД Марчук О. В.

Свято видалося цікавим та різноманітним. Малюки мали змогу переглянути лялькову виставу від Миропільського ЦРД. Усі бажаючі взяли участь у конкурсі малюнку на асфальті, грі у теніс та шахи. Переможці цих заходів отримали цінні подарунки. З великим захопленням жителі громади сприймали виступи юних артистів Миропільської школи мистецтв та учасників художньої самодіяльності селища.

Упродовж усього свята діяла виставка-ярмарок робіт народних умільців.

Також до урочистостей долучилися і школярі КУ «Миропільська ЗОШ І-ІІІ ступенів» своїм екологічним флешмобом.

А родзинкою свята став  концерт за сприяння Народного депутата України Развадовського В. Й.

По закінченні концерту для усіх присутніх була організована дискотека.

Фото зі сторінки Петра Клименка https://www.facebook.com/petro.klymenko.9