КП "Миропільське" доводить до відома споживачів водопостачання

КП "Миропільське" доводить до відома споживачів, що  орієнтовано з 01.07.2019 року будуть проведені зміни в тарифах водопостачання, у зв'язку зі змінами цін на постачання електроенергії та перетікання реактивної електроенергії. Тарифи на водовідведення, технічне обслуговування будинків та прибудинкової території не змінювалися з лютого місяця 2018 року, тоді як відбулися зміни у мінімальній заробітній платі, цін на будівельні матеріали, електроенергію, що призвело до підвищення тарифів на водопостачання.

Водопостачання грн/м3                Населення                     Бюджет                                  Інше

20 грн 30 коп               22 грн 23 коп                       25 грн 13 коп

Водовідведення грн/м         16 грн 70 коп               19 грн 21 коп                        20 грн 67 коп

Технічне обслуговування