«На Купала нічка мала»

З глибини віків прийшло до нас Купало – свято літнього сонцестояння, свято тепла, буяючої зелені, молодості і кохання.

6 липня цього року в Колодяжненському СБК відбулося щорічне свято Івана Купала. Це язичницьке свято є традиційним відпочинком перед головною працею хлібороба – жнивами. Саме не цьому святі кожен проходить своєрідне очищення трьома стихіями – водою, вогнем і повітрям.

Дівчата та хлопці у вишиванках водили хороводи, танцювали Польки, співали українські старовинні пісні. «Викликали» Водяника та Русалок, окропили свяченою водою Купало, Марену та всіх присутніх в залі гостей.

Проводились різноманітні ігри та конкурси між командами хлопців та дівчат. Пройшла вікторина «Міфи та легенди свята Івана Купала», підготовлена сільським бібліотекарем, Пясківською Н.П.

З веселим настроєм гості та учасники продовжили свято в районі села «Монастирі», де палили багаття та стрибали через нього.

Директор СБК

Самофалова Н.В.