Візит міжнародних експертів щодо вибору території для індустріального парку

Дата: 12.07.2019 14:24

Фото без опису12 липня експерти побували у Миропільській громаді, ознайомилися зі запропонованими ділянками щодо можливості та доцільності створення на них індустріального парку. Нагадаємо, що агенція регіонального розвитку Житомирської області спільно з міжнародними експертами U-LEAD оголосила конкурс заявок щодо розміщення індустріальних парків на території ОТГ.

До участі у конкурсі долучилися 12 громад, у тому числі і Миропільська. Після оцінки експертів місто обласного значення та одна об’єднана територіальна громада зможуть отримати підтримку у створенні на своїй території індустріального парку. Експерти уже побували у Кочереві, Малині, Ушомирській та Новоборівській ОТГ, оглянули також вже створений індустріальний парк у Коростені, де будується меблева фабрика. Маємо надію на успішний результат – виділення фінансування на підключення комунікацій у 2020 році в рамках програми розвитку мережі індустріальних парків у Житомирській області.