Про створення НОПу у Миропільській гімназії

Дата: 12.07.2019 14:52

Фото без описуЗа інформацією Житомирської ОДА  продовжується відновлення та реконструювання важливих спортивних, культурних, соціальних проектів у районах та громадах. Серед перехідних об’єктів, реалізація яких розпочалась у попередніх роках із залученням коштів ДФРР та у співфінансуванні із місцевими бюджетами, зазначено про створення НОПу у Миропільській гімназії – заклад вже повністю утеплили та завершують фарбування фасадів в яскраві кольори відповідно до вимог НОПу, працюють над внутрішнім ремонтом та облаштуванням належних санітарно-гігієнічних умов.

Загалом обсяг фінансування проектів ДФРР Житомирщини цьогоріч складає 144,6 млн грн. Перелік нових об’єктів в області, які можуть фінансуватись із ДФРР, мають затвердити у Кабміні.