7 серпня в Україні відзначили 200 річчя з дня народження Пантелеймона Куліша

Дата: 08.08.2019 09:31

7 серпня 2019 року виповнилося 200 років з дня народження видатного письменника, перекладача, історика, громадського діяча, фольклориста, однієї з основних постатей національної культури – Пантелеймона Куліша. Враховуючи його вагомий внесок в розвиток української літератури, культурне та суспільно-політичне життя України, Верховною Радою України прийнято Постанову «Про відзначення 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша» та заплановано проведення відповідних заходів.

В закладах культури Миропільської селищної ради також проходять  заходи з  нагоди відзначення дня народження Пантелеймона Куліша, а саме:

-      Відкритий перегляд літератури «Пантелеймон Куліш –особистість, письменник, мислитель» (Філія КУ Миропільської селищної ради «Миропільська селищна бібліотека» );

-     Творча година «Шлях Пантелеймона Куліша»( Комунальна установа Миропільської селищної ради «Колодяжненська сільська бібліотека)

-       «Сила і краса літератури нашої» – книжково-ілюстративна виставка (Філія КУ Миропільської селищної ради «Миропільська селищна  бібліотека»);

-       «Не забудеш мене, поки віку твого, моя нене Вкраїно…» - поетична година (філія КУ Миропільської селищної ради «Миропільська селищна  бібліотека» с.Дертка);

-       «Пантелеймон Куліш — фундатор українського відродження» – книжкова панорама філія КУ Миропільської селищної ради «Миропільська селищна  бібліотека»);

-       «У праці каторжній, в трагічній самоті» - виставка-спогад (Комунальна установа Миропільської селищної ради «Малокозарська сільська бібліотека»);

-       «На гостину до Куліша» - літературний портрет (Комунальна установа Миропільської селищної ради «Колодяжненська сільська бібліотека )