Живи в віках, могутня Україно!

Дата: 28.08.2019 15:09

Живи в віках, могутня Україно!

Україна… Золота, чарівна сторона. Земля рясно уквітчана, зеленню закосичена. Скільки ніжних поетичних слів придумали люди, щоб висловити гарячу любов до краю, де народилися і живуть.

У глибину століть сягає історія нашого народу. Україна має багате, славне минуле і сьогодення.

23 серпня 2019 року в приміщенні Колодяжненського СБК бібліотекарем Пясківською Н.П. була підготовлена книжкова виставка «Горнусь до тебе, Україно» та відбулося урочисте свято під назвою «Мій стяг у золотій  блакиті», присвячене Дню Українського Прапора та 28-й річниці  з Дня Незалежності України.

Зі святом Незалежності жителів привітав  староста села Поліщук Віктор Миколайович.

Учасники свята коротко розповіли історію нашої країни, декламували вірші українських поетів, лунали пісні у виконанні Аліни Бардаш ( «Українська родина», «Мамина калина»), Каріни Шершун та Юлії Осадчої («Квітуча Україна»). Мельник Анна та Денис Шмарчук прочитали Молитву за Україну. Закінчилось свято танцювально-музичною композицією  «Гімн дітей України».

У святі також прийняли участь Момотюк Альона, Васількова Олександра, Лепетайло Лілія, Мельник Карина, Карасюк Вероніка, Білоус Віталій.

Гучними оплесками подякували глядачі самодіяльним аматорам сцени.

Директор Колодяжненського СБК

Самофалова Н.В.